Budowa maszyn i urządzeń dla przemysłu

KKC projektuje i wykonuje maszyny na indywidualne zamówienie (custom design). Maszyny te są dostosowywane do wymagań i potrzeb klientów. Wszystkie wyprodukowane przez nas maszyny posiadają certyfikat CE. Budowane są w oparciu o najnowsze technologie.

Mieliśmy okazje zajmować się produkcją maszyn dla największych korporacji dlatego wiemy jakie są oczekiwania jeżeli chodzi o maszyny przemysłowe.

ZAPEWNIAMY:
Doradztwo techniczne
Unikalne rozwiązania (własne biuro konstrukcyjne)
Kompleksowość w budowie maszyn (inżynierowie elektrycy, mechanicy, automatycy, elektronicy)
Dokładność wykonania (własna narzędziownia i warsztat)
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (osobny dział serwisu)

Nasze technologie

 • Oprogramowanie CAD 3D Inventor® do projektowania elementów mechanicznych, tworzenia dokumentacji i symulacji produktów. Cyfrowe prototypowanie przy użyciu oprogramowania do projektowania i weryfikacji produktów przed ich wytworzeniem.
  Inventor
 • PALNIKI CASTODYN DS 8000 Nowoczesny i łatwy w użyciu system do natrysku termicznego w zastosowaniach przemysłowych. Nowoczesny, modułowy system tlenowo-acetylenowy do natrysku termicznego, przeznaczony do natryskiwania szerokiej gamy stopów i innych materiałów
  Castolin
 • Materiały Kompozytowe Polimerowe BELZONA®. Poprawa trwałości związana jest ze wzrostem wymagań stawianych materiałom w zakresie właściwości mechanicznych, odporności na zmęczenie, oddziaływania cieplnego oraz właściwości fizyko-chemicznych
  BELZONA®
 • KKC doradza firmom dzięki oprogramowaniu EPLAN optymalizacji procesów, opracowuje dla mechatroniki rozwiązania bazujące na oprogramowaniu i wprowadza zindywidualizowane interfejsy CAD, PDM, PLM i ERP, dzięki czemu proces pracy nad produktem jest szybszy, a koszty inżynieringu ulegają zmniejszeniu
  EPLAN

Ostatnie nowości

Prototypowy pneumatyczny podnośnik gilz.
Styczeń 26, 2015
Specjalistyczna wanna do trawienia
Styczeń 5, 2015
Zmodyfikowany napęd mechaniczny mieszadła
Grudzień 10, 2014
przejdź do galerii

Mechatronika

Łączymy inżynierię mechaniczną i elektroniczną

Nasze produkty oferują gotowe rozwiązania umożliwiające wymianę informacji pomiędzy różnymi branżami na wszystkich poziomach inżynierii. Pozwala to na szybsze uruchomienie produkcji dzięki integracji pomiędzy działami.

Budowa rozdzielnic

Budowa rozdzielnic i szaf sterowniczych do zastosowań przemysłowych na materiałach renomowanych producentów

Nasze narzędzia inżynieryjne pozwalają na ujednolicenie danych we wszystkich dyscyplinach inżynierii, skutecznie obejmując wszystkie specyficzne dla dystrybucji wymagania. Nasze systemy i doradcy oferują specyficzną wiedzę techniczną wymaganą w technologii budowy rozdzielnic i rozwoju szaf sterowniczych.